Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


dorka-roman

offlinedorka-roman blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
126462 odwiedzin | wpisów: 173, komentarzy: 1607, obserwuje: 255
 

EKIPA WYBRANA

autor: dorka-roman blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Korzystając z chwili wolnego czasu, którego teraz nie mam zbyt wiele, ponieważ mam sesję i tylko siedzę i się uczę frownpostanowiłam napisać kilka słów o tym co u nas nowego.

Dwa tygodnie temu wybraliśmy ekipę, która będzie u nas budowała domek. Wybraliśmy ją praktycznie już w grudniu, ale mimo wszystko chcieliśmy się jeszcze zorientować co do cen na rynku budowlanym.Niestety przez zbyt długie nasze przebieranie- wybieranie doszło do tego,że oddzwoniłam do Pana murarza,aby mu powiedzieć, o tym że podjęliśmy decyzję i to właśnie jego ekipę wybraliśmy, no i co słyszę? Pan w tym czasie przyjął jeszcze dwie budowy.Ale byłam sama na siebie zła,że czekałam prawie miesiąc, aby oddzwonić i potwierdzić decyzję. No niestety stało się. Dogadaliśmy sie jadnak,że fundamenty zostaną wylane wiosną, a reszta prac zostanie rozpoczęta w sierpniu. Po przedyskutowaniu tego z mężem stwierdziliśmy, że i tak zdążymy zrobić wszystko co zostało zaplanowane na ten rok.No to tyle nowego u nas.Zaraz jeszczę poczytam co tam u Was,oj bo przez prawie te trzy tygodnie zaniedbałam tego bloga. Po czym zmykam i biorę się za naukę, bo następny egzamin już za tydzień. Na szczęście już ostatnismiley.

Pozdrawiamsmiley

blog budowlany - mojabudowa.pl


PRZYGOTOWANIE DZIAŁKI-WYCINKA DRZEW

autor: dorka-roman blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

    Korzystając z pogody jaką mamy w styczniu postanowiliśmy przygotować działkę do budowy.W grudniu dostaliśmy z wydziału ochrony środowiska pozwolenie na wycinkę dwóch dużych dębów.Żeby nie zwlekać zbyt długo,postanowiliśmy je wyciąć już teraz.

Raz,dwa,trzy i robota skończona.Drzewo,które zostało wycięte zabrał męża brat,bo gdybyśmy je tam zostawili to szybko mogłoby zniknąćsmiley.

Ekipa przy pracy

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

A oto dalsze efekty pracysmileyblog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl