Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


dorka-roman

offlinedorka-roman blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
126464 odwiedzin | wpisów: 173, komentarzy: 1607, obserwuje: 255

PROŚBA DO WAS KOCHANI...

autor: dorka-roman blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

     Tak jak pisałam w poprzednim wpisie rozpoczęcie prac zwiazanych z budową domu planujemy  wiosną. Jednak już teraz zaczynamy sie rozgladać za ekipą murarską. Mam w związku z tym do Was prośbę,może ktoś buduje, bądź budował swój domek w Radomiu lub jego okolicach i mógłby podać  jakiś namiar na godną polecenia ekipęblog budowlany - mojabudowa.pl. Nie chcielibyśmy szukać panów murarzy z ogłoszenia, bo nie wiesz do końca na kogo trafiszblog budowlany - mojabudowa.pl

Będziemy  Wam bardzo wdzięczni za każdy kontaktblog budowlany - mojabudowa.pl.


POZWOLENIE NA BUDOWĘ

autor: dorka-roman blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

      W połowie sierpnia po odebraniu projektu z biura projektowego wraz z mężem udaliśmy się do Urzędu Miasta w celu złożenia wniosku o wydanie pozwolenia na budowę. Formalnośći związane z tą procedurą nie trwały zbyt długo.Spodziewaliśmy sie jednak, że dostaniemy to pozwolenie pod koniec ustawowego terminu, jaki to przysługuje urzędom. Ale rozczarowaliśmy sie dość miło, ponieważ już po miesiącu, a dokładniej 18 września dostaliśmy informację na meila, od Pana architekta,że pozwolenie już jestblog budowlany - mojabudowa.pl. Oczywiście bardzo się ucieszyliśmy, że tak sprawnie poszło. No i ponownie wybraliśmy sie do urzędu.

      W wydziale architektury,,obsłużyła" nas  profesjonalna i bardzo miła Pani urzędniczka, co jest rzadkością w naszych urzędach. Co niektóre Panie mają w oczach wypisane na dzień dobry pytanie  - ,,A  ci tu czego?" Nasza sympatyczna Pani urzędniczka prosiła, abyśmy za  dwa tygodnie jak przyjdziemy po odebranie prawomocnego pozwolenia przynieśli ze sobą Dziennik Budowy, to od razu go zarejestruje i nie będziemy tak wkółko biegać do urzędu.

   Prawomocne pozwolenie na budowę odebraliśmy 5 pażdziernikablog budowlany - mojabudowa.pl. Budowę rozpoczniemy jednak dopiero wiosnąblog budowlany - mojabudowa.pl.

 mojabudowa.pl - blog budowlany


PROJEKT - GOTOWY !

autor: dorka-roman blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

   Po dosć długim czasie oczekiwania w sierpniu odebraliśmy gotowy projekt od Pana architekta. Trochę to trwało, ale wreszcie jestblog budowlany - mojabudowa.pl. Byliśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu.

Domek jest taki, jak chcieliśmyblog budowlany - mojabudowa.pl.Ale będzie w nim trochę sprzątania, ponieważ jego powierzchnia użytkowa wraz z garażem to 256m2blog budowlany - mojabudowa.pl. Miało być ok.200 m2, ale tak jakoś wyszło.

Poniżej przedstawiamy rzuty parteru i poddasza.

RZUT PARTERU

mojabudowa.pl - blog budowlany

RZUT PODDASZA

mojabudowa.pl - blog budowlany


Pow. użytkowa: 88 m²
Pow. użytkowa: 131 m²
Pow. użytkowa: 96.3 m²
Pow. użytkowa: 109.4 m²